Bismarck armbånd udført i 14 kt guld.

Varenummer: 6472708
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 4.600

Bismarck armbånd udført i 14 kt guld. Monteret med indstikslås med sikkerhedskroge i begge sider. Stemplet: BH 585. Længde: 18 cm. Bredde: ca. 6 mm. Vægt: ca. 16,8 gram. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:55:00

1564739 03-07-2024 08:37:54 DKK 3600