Bent Karl Jacobsen. 'Red Deer' (cd)
Næste bud:
2.000
Vurdering:
4.000
Bent Karl Jacobsen (f. 1934). 'Red Deer', olie på lærred, sign., dateret og betitlet på bagsiden: 'Red Deer', Bent Karl Jacobsen '94. 45 x 50 cm. (50 x 54 cm.)
Hidrører fra privatsamling af moderne kunst.
28-07-2024 19:24:00