Bent Karl Jacobsen. 'Red Deer' (cd)

Varenummer: 6387396

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Bent Karl Jacobsen (f. 1934). 'Red Deer', olie på lærred, sign., dateret og betitlet på bagsiden: 'Red Deer', Bent Karl Jacobsen '94. 45 x 50 cm. (50 x 54 cm.)

Hidrører fra privatsamling af moderne kunst.

DKK 2.000
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:18:47