Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos VI', 1996

Varenummer: 6462985
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.000

Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos VI', 1996, Sign. og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 130 x 60 cm.
Auktionen afsluttes:  10-07-2024 18:39:00

2344077 07-07-2024 18:33:46 DKK 1600