Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos III', 1996

Varenummer: 6462987

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.000

Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos III', 1996, Sign. og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 130 x 60 cm.

DKK 1.600
Auktionen afsluttes:  26-06-2024 18:36:00