Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos III', 1996
Næste bud:
1.200
Vurdering:
3.000
Bent Holstein (1942-): 'The keys lantos III', 1996, Sign. og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 130 x 60 cm.
27-07-2024 18:36:00