Bang & Olufsen. Samling spolebåndoptagere (4)

Varenummer: 6435942

Vurdering: DKK 1.000

Bang & Olufsen. Samling B&O spolebåndoptagere best. af fire Beocord, type T509U, type 512K, type T509K samt Belcanto. Nogle defekter og slitage/kraftig slitage. Fejl og mangler. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)

Auktionen afsluttes:  21-04-2024 20:40:00