Bang & Olufsen. Samling spolebåndoptagere (4)

Varenummer: 6435942
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Bang & Olufsen. Samling B&O spolebåndoptagere best. af fire Beocord, type T509U, type 512K, type T509K samt Belcanto. Nogle defekter og slitage/kraftig slitage. Fejl og mangler. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Auktionen afsluttes:  29-04-2024 16:06:39

449305 29-04-2024 15:46:06 DKK 350