Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Elektronik
Hifi, stereoanlæg
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bang & Olufsen. Samling spolebåndoptagere (4)
Varenummer
:
6435942
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Bang & Olufsen. Samling B&O spolebåndoptagere best. af fire Beocord, type T509U, type 512K, type T509K samt Belcanto. Nogle defekter og slitage/kraftig slitage. Fejl og mangler. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
29-04-2024 16:06:39
Showroom:
DK, Aarhus, Tomsagervej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
449305
29-04-2024
15:46:06
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image