Bang & Olufsen. BeoVision 5-42 fjernsyn

Varenummer: 6443429
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.200

Bang & Olufsen. Beovision 5, type 8909, 42” widescreen plasma TV, på motoriseret stand. H. 120 cm. Pinkode haves ikke. Strømkabel, manualer samt Beo4 fjernbetjening, medfølger. Brugsspor. Ej testet. Bagplade til skjulning af porte, mangler. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  04-04-2024 20:18:08

471038 01-04-2024 19:55:17 DKK 500