Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Elektronik
TV, fladskærme, projektorer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bang & Olufsen. BeoVision 5-42 fjernsyn
Varenummer
:
6443429
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.200
Bang & Olufsen. Beovision 5, type 8909, 42” widescreen plasma TV, på motoriseret stand. H. 120 cm. Pinkode haves ikke. Strømkabel, manualer samt Beo4 fjernbetjening, medfølger. Brugsspor. Ej testet. Bagplade til skjulning af porte, mangler. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
04-04-2024 20:18:08
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
471038
01-04-2024
19:55:17
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image