Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Samleobjekter
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bally. 'Mystic Gate', pinball / flippermaskine, 1900-tallets 2. halvdel
Varenummer
:
6451118
Hammerslagspris
:
1.600
Vurdering
:
4.000
Bally. 'Mystic Gate', pinball / flippermaskine med dansk møntindkast, engelsk skrift, 20. Årh. slutning. Nøgler samt diverse tilbehør, medfølger. H. 181, B. 57 / 77, D. 135 cm. Fremstår med aldersrelateret stand med brugspræg bl.a. slid på spillepladen, kabinet med senere bemaling. Ej testet, fejl og mangler kan forekomme. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
19-04-2024 19:05:09
Showroom:
DK, Roskilde, Store Hedevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2177601
19-04-2024
18:20:02
1600
1252620
19-04-2024
13:10:56
1500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image