Bally. 'Mystic Gate', pinball / flippermaskine, 1900-tallets 2. halvdel

Varenummer: 6451118
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 4.000

Bally. 'Mystic Gate', pinball / flippermaskine med dansk møntindkast, engelsk skrift, 20. Årh. slutning. Nøgler samt diverse tilbehør, medfølger. H. 181, B. 57 / 77, D. 135 cm. Fremstår med aldersrelateret stand med brugspræg bl.a. slid på spillepladen, kabinet med senere bemaling. Ej testet, fejl og mangler kan forekomme. Auktionshuset.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  19-04-2024 19:05:09

2177601 19-04-2024 18:20:02 DKK 1600
1252620 19-04-2024 13:10:56 DKK 1500