Bænk af mahogni

Varenummer: 6437640
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 1.200

Bænk med stel af fineret mahogni, sæde betrukket med sort læder. H. 50 cm., B. 241 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og afslag på stel.
Proveniens: Danske Bank
Auktionen afsluttes:  14-02-2024 13:05:34