Axel P. Jensen. Landskab (cd)

Varenummer: 6432360
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Axel P. Jensen (1885-1975). Landskabsparti, olie på lærred, sign. Axel P. J. 31 x 42 cm (50 x 61 cm).
Auktionen afsluttes:  25-02-2024 20:06:00

2334958 25-02-2024 13:25:00 DKK 350