Axel Bredsdorff m.m., olie på lærred, landskaber (3)

Varenummer: 6446697
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Bredsdorff (1883-1947), S. Melchior Hansen (1908-1977) & Peter Klitz (1874-1955), landskaber, olie på lærred & malt på plade, sign., 42 x 59 cm (51 x 68 cm), 29 x 40 cm (40,5 x 50,5 cm) & 41 x 57 cm (51 x 67 cm). (3)
Auktionen afsluttes:  23-04-2024 15:36:36