Asta Nielsen-Fritsch, dansk kunstner 20. Årh. Parti fra Frederiksberg Have i 1927.
Vurdering:
Asta Nielsen-Fritsch, dansk kunstner 20.årh. Parti fra Frederiksberg Have, olie på lærred, sign. og dat. Asta Nielsen-Fritsch - 27.
39 x 44 (50,5 x 56) cm.
17-05-2024 12:26:39