Artpusher. 'Rock Frede 24K.'

Varenummer: 6446256
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 4.000

Artpusher. f. 1965. 'Rock Frede 24 K'. #Dansk. Lærredstryk påsat 24 karat bladguld . nr. 1/30. Sign. dat. samt betitlet på bagsiden. 60 x 44 cm. ( 64 x 48 cm)
Auktionen afsluttes:  26-04-2024 19:27:00

1660408 26-04-2024 19:20:50 DKK 500