Artpusher. 'HM 50 Portrait 24K'

Varenummer: 6446251
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 4.000

Artpusher. f. 1965. 'HM 50 Portrait 24K' #Dansk. Lærredstryk påsat 24 karat bladguld . nr. 1/30. Sign. dat. samt betitlet på bagsiden. 60 x 44 cm. ( 64 x 48 cm)
Auktionen afsluttes:  27-04-2024 19:26:00

2135284 27-04-2024 11:06:12 DKK 550
117330 25-04-2024 20:09:16 DKK 500