Arne Jacobsen. Kontorstol model 3117, sortlakeret

Varenummer: 6324629
Varen er afsluttet

Arne Jacobsen. Kontorstol, model 3117, af formspændt sortlakeret træ, monteret med højdejusterbart firpas drejestel af forkromet stål monteret med hjul. Fremstillet hos Fritz Hansen. fremstår med ridser, mærker og brugsspor samt løshed ved sæde.
Varen afsluttes:  24-02-2024 10:00:00