Armbånd i kæde mønster af 14 kt guld.

Varenummer: 6473047
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 4.000

Armbånd i kæde mønster af 14 kt guld. stemplet BNH samt 585, Længde ca. 17 cm. Vægt: ca. 14,7 g. Alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:53:00