Armbånd af forgyldt sterlingsølv med charms af guld
Næste bud:
700
Vurdering:
1.000
Panser armbånd af forgyldt sterlingsølv L. 19 cm (justerbar) hertil en charm af 8 kt guld, to charms af 14 kt guld & en af 18 kt guld, i form af bla hest, delfin og hund. (Samlet guldvægt 2,1 gram)
Stemplet 925, 333, 585 & 750 samt mester
Vejl 1810 kr. (5)
Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her
01-08-2024 18:52:52