Armbånd af forgyldt sterlingsølv med charms af guld

Varenummer: 6440547

Næste bud: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000

Panser armbånd af forgyldt sterlingsølv L. 19 cm (justerbar) hertil en charm af 8 kt guld, to charms af 14 kt guld & en af 18 kt guld, i form af bla hest, delfin og hund. (Samlet guldvægt 2,1 gram) Stemplet 925, 333, 585 & 750 samt mester Vejl 1810 kr. (5) Fra ophørt smykkeforretning. Gør et kup ved at byde på auktioner fra konkursboer mm.. Se og byd på alle konkursauktionerne her

DKK 700
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 19:44:12