Antonello Mosca for Giorgetti. Moon Bench lounge lænestol

Varenummer: 6464734

Næste bud: DKK 2.600
Vurdering: DKK 5.000

Antonello Mosca for Giorgetti. Lounge lænestol betrukket med lyst aftagelig uld, massive ben af sortlakeret bøg. Fremstillet og stemplet hos Giorgetti. H. 82 SH. 45 cm. Fremstår med lette brugsspor.

DKK 2.600
Auktionen afsluttes:  21-07-2024 16:32:07