Antoine Klinkhamer. 'Udbrud'. 122 x 95 cm

Varenummer: 6364293
Vurdering: DKK 7.000

Antoine Klinkhamer (f. 1952). 'Udbrud'. Olie på l�rred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2022, 122 x 95 cm, UR. fremstår i flere lag/ med stofligt udtryk.
L�s mere her
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:28:53