Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. 60x130 cm.

Varenummer: 6416814
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 7.000

Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. Olie på lærred. Mål: 60x130 cm. Signeret på bagside Antonie Klinkhamer, 2019. U/R.
Auktionen afsluttes:  12-05-2024 19:23:00

1527468 11-05-2024 13:56:53 DKK 4800