Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. 60x130 cm.
Varenummer
:
6416814
Hammerslagspris
:
4.800
Vurdering
:
7.000
Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. Olie på lærred. Mål: 60x130 cm. Signeret på bagside Antonie Klinkhamer, 2019. U/R.
12-05-2024 19:23:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1527468
11-05-2024
13:56:53
4800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image