Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. 60x130 cm.

Varenummer: 6416814

Næste bud: DKK 4.800
Vurdering: DKK 7.000

Antoine Klinkhamer. Komposition, sø og åkander. Olie på lærred. Mål: 60x130 cm. Signeret på bagside Antonie Klinkhamer, 2019. U/R.

DKK 4.800
Auktionen afsluttes:  24-04-2024 16:00:00