Antoine Klinkhamer. Abstrakt komposition. 90x110 cm.
Næste bud:
4.400
Vurdering:
7.000
Antoine Klinkhamer (f. 1952). Olie på lærred, signeret Antonie Klinkhamer, 2020, 90 x 110 cm, UR.
03-08-2024 20:36:00