Ansager Møbler. Skænk af bøgetræ

Varenummer: 6435675
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Lav skænk af bøgetræ, front med skuffer og låger og skuffer med 'push-out' funktion. H. 83, B. 170, D. 50 cm. Fremstillet og mærket hos Ansager Møbler. Fremstår med brugsspor, herunder topplade med enkelte ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:44:44

1151994 12-02-2024 18:08:35 DKK 1000