Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Anretterbord i bemalet hardwood. Burma sidst 1800-tallet.
Varenummer
:
6448024
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
2.000
Anretterbord i delvis bemalet massiv hardwood, gallerikant med drejede søjler (enkelte mangler), hjørner samt top med håndsmedede beslag i jern. Burma sidst 1800-tallet. H. 67. L. 186. B. 74 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.
11-06-2024 19:02:00
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2321482
06-06-2024
16:04:37
1000
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image