Anne Marie Telmanyi. Syndefaldet, Adam og Eva i Edens Have, akvarel (cd)

Varenummer: 6434988

Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

Anne Marie Telmanyi (1893-1983). Syndefaldet, Adam og Eva i Edens Have, akvarel. Signeret AMT. H. 20 cm, B. 23 cm (41 x 41 cm).

DKK 800
Auktionen afsluttes:  05-03-2024 20:17:00