Ankerkæde af 8 kt guld

Varenummer: 6472752
Hammerslagspris: DKK 1.900
Vurdering: DKK 2.200

Ankerkæde af 8 kt guld, monteret med karabinlås. Stemplet: '333' samt 'LB'. L. 21 cm. B. ca. 5 mm. Vægt: 14,6 g. Fremstår med lettere brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 20:00:00