Allan Banke. motiv m/ personer (cd)
Vurdering:
1.000
Allan Banke (f. 1958), motiv med personer i baggrunden en kran, olie på lærred, sign. Allan Banke, 65 x 98 cm (66 x 99 cm). Fremstår m/ enkelte krakeleringer.
11-07-2024 14:30:53