Alicja Slabon-Urbaniak. Komposition med skibe, olie på lærred (cd)
Næste bud:
3.600
Vurdering:
6.000
Alicja Slabon-Urbaniak (f. 1962). Komposition med skibe, olie på lærred. Signeret og dateret Alicja Slabon 2002. 30 x 80 cm (33 x 83 cm)
28-07-2024 19:25:00