Alicja Slabon-Urbaniak. Komposition med skibe, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6403497

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 6.000

Alicja Slabon-Urbaniak (f. 1962). Komposition med skibe, olie på lærred. Signeret og dateret Alicja Slabon 2002. 30 x 80 cm (33 x 83 cm)

DKK 4.000
Auktionen afsluttes:  25-04-2024 20:23:37