Alex Andersen. Havneparti m/ person & både (cd)

Varenummer: 6470834

Vurdering: DKK < 1.000

Alex Andersen (1917-1998). Havneparti m/ person & både, olie på plade, sign. Alex-67, 47 x 62 cm. (58,5 x 72,5) cm.

Auktionen afsluttes:  27-07-2024 20:25:00