Aksel Kjersgaard for Naver. Sofabord

Varenummer: 6446552
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.200

Aksel Kjersgaard. AK 1861 sofabord med bordplade af hvid Corian og kant af sort asketræ. Ben af børstet stål. Naver Collection. H. 42 x 124 x 92 cm. Fremstår med brugsspor herunder lette ridser på plade.
Auktionen afsluttes:  25-05-2024 18:32:00

1060170 25-05-2024 17:48:57 DKK 1400