Aagaard. To halskæder af forgyldt sterlingsølv (2)

Varenummer: 6441078

Vurdering: DKK < 1.000

Aagaard. To halskæder af forgyldt sterlingsølv, bestående af: model 168-S-G86 halskæde med flad barok perle samt model 1680-S-G75 ankerkæde med karbinlås L. 45 cm, B 10 mm. Stemplet 925 samt AKZ Vejl 1940 kr. (2)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  22-04-2024 20:00:31