Aagaard, Pandora m.fl. En samling smykker i sterlingsølv og sølv (16)

Varenummer: 6469460

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 1.600

En samling smykker i sterlingsølv og sølv bestående af halsbøjle med zirkoner fra Aagaard, tre vedhæng hvoraf et med hvid jade i kæde, en bred gennembrudt forgyldt armring, et tennisarmbånd med klare glassten, et læderarmbånd med Pandoralås, syv ringe, str. 51, 52, 53, 3x57 og 62,5, en charm fra Kranz & Ziegler. Samlet vægt ekskl. Pandoraarmbånd ca. 140 g. Brugsspor. (16)

DKK 1.200
Auktionen afsluttes:  17-07-2024 19:04:00