Aagaard. Alliancering af 14 kt hvidguld 0.06 ct.

Varenummer: 6441258
Vurdering: DKK 1.600

Aagaard. Allianceringe af 14 kt hvidguld prydet med tre brillant slebet diamanter på i alt 0.06 ct. Farve: Wesselton (G), Klarhed: Stemplet mester samt 585. Ringstørrelse 48 / 15,5 mm, vægt 3,4 gram. Fremstår med almindelig brugsspor.
Auktionen afsluttes:  06-04-2024 18:19:00