689439 - Tyve halskæder af forgyldt metal (20)

Varenummer: 6450106
Næste bud: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Tyve halskæder med vedhæng af forgyldt metal. længde fra ca. 45-74 cm. Brugsspor. (20)
Auktionen afsluttes:  01-08-2024 18:25:00