6259 - Mate el cykel

Varenummer: 6474881
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 3.000

Mate el cykel med 7 defekte gear. Ulåst. stelstr. 38 cm. Stelnummer: YMA61700372 Fremstår med rust, ridser samt brugsspor. Batteri, lader og nøgle medfølger ikke.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 20:16:02