6202 - Trek herrecykel

Varenummer: 6475353
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.000

Trek herrecykel med 27 gear. låst. stelstr. 53 cm. Stelnr. WTU005G0497E Fremstår med rust, flade dæk, hul i sadel, ridser samt brugsspor.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 16:42:05