5341 - Raligh herrecykel

Varenummer: 6452459
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000

Raligh herrecykel med 7 gear. låst. stelstr. 60 cm. Stelnummer: WN60483P Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 16:56:00