369529 - Finn Hjortskov Jensen. Landskabsparti med vandløb (cd)
Vurdering:
Finn Hjortskov Jensen (f. 1936). Landskabsparti, litografi, num. og sign. Finn Hjortskov. 40 x 56 cm (65 x 77 cm).
21-04-2024 19:43:00