369529 - Finn Hjortskov Jensen. Landskabsparti med vandløb (cd)

Varenummer: 6442649
Vurdering: DKK < 1.000

Finn Hjortskov Jensen (f. 1936). Landskabsparti, litografi, num. og sign. Finn Hjortskov. 40 x 56 cm (65 x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  21-04-2024 19:43:00