Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
0900-30170-00046-23 - Gustav Holmbom. Landskabsparti med spadserende bondekone
Varenummer
:
6395009
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Gustav Holmbom (1851-1903). Landskabsparti med spadserende bondekone. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'GH (18)86'. 32 x 24 (50,5 x 42,5) cm.
Fremstår med krakeleringer.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster.
Se alle politiets auktioner her
13-02-2024 19:25:00
Showroom:
DK, København, Midtager
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1960695
13-02-2024
19:13:30
350
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image