0900-30170-00046-23 - Gustav Holmbom. Landskabsparti med spadserende bondekone

Varenummer: 6395009
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Gustav Holmbom (1851-1903). Landskabsparti med spadserende bondekone. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'GH (18)86'. 32 x 24 (50,5 x 42,5) cm.
Fremstår med krakeleringer.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 19:25:00

1960695 13-02-2024 19:13:30 DKK 350