Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her

Lise Harlev. My Own Country. To litografiske plakater (cd2)
Lise Harlev (f. 1973). My Own Country. To litografiske plakater, ene sign. og dat. Lise Harlev 2005 samt nummereret 120/300. 59 x 84 cm. U.R. Fremstår sammenrullet i samme rør. (2)