Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her

Norm Architects & Els van Hoorebeeck for Menu. Tre spisebordsstole, model Co Chair (3)
Norm Architects & Els van Hoorebeeck for Menu. Tre spisebordsstole, model Co Chair. sæde betrukket med lyst møbelstof, ryg og armlæn af fineret eg. Stel af sort pulverlakeret stål. H. 80 cm., B. 62 cm. Udstillingsmodel med håndteringsspor, ridser, mærker og pletter. (3)