Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her

Brilliant ring af 14 kt guld 0.66 ct
Brilliant ring af 14 kt guld samt hvidguld prydet med to diamanter der er brillant slebet på i alt 0.66 ct, Farve: Wesselton (H), Klarhed: SI, stemplet 585 samt mester, ringstørrelse 54,5 / 17,25 mm, vægt 3 gram. Fremstår med almindelig brugsspor