Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her

Johannes Valdemar Kristensen. Exteriør med gård. (cd)
Johannes Valdemar Kristensen (1885-1962). Exteriør med gård. Olie på lærred. Sign. Joh. V-K, 28. 40 x 53 cm. (48 x 60). Fremstår med krakeleringer og retoucheringer.