Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her
Ubekendt kunstner, marinemotiv, træfning ved Anholt, olie på lærred
Ubekendt kunstner, marine med træfning ved Anholt, olie på lærred, signeret. H.31 x 41,5 cm (42 x 52,5 cm) Mindre områder med krakelering og farvebortfald.