Tilbage til varen
Tip en ven
Modtagerens e-mail-adresse:
Afsender:
Din kommentar til varen:
Sikkerhedskontrol:
Du behøver ikke sikkerhedskontrollen, hvis du logger ind her

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Kan du se ham' fra serien 'Snoremænd'
Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Kan du se ham' fra serien 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 140 cm. Uden ramme. Fremstår med trykmærke på øverste kant af blændramme, rester af malerklat i yderste venstre hjørne.

Læs kunstnerprofil her