Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Loftlamper. Industrielt design (24)
Varenummer
:
6383801
Moms vare
Hammerslagspris
:
550
Vurdering
:
Loftlamper udført af grønlakeret metal, hvid bemalet indvendigt. Industrielt design. Mål. Ø. 38 H. 30 Cm. Fremstår med mindre brugsspor, buler og mærker kan forekomme. Modelfotos. (24)
27-05-2023 12:49:07
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1824383
27-05-2023
12:14:00
550
2300836
22-05-2023
16:46:26
500
1824383
27-05-2023
12:13:20
500
2300836
22-05-2023
16:46:26
450
235546
24-05-2023
00:48:29
400
2300836
22-05-2023
16:46:26
350