Folmer Bonnén. Motiv fra Skärgården (cd)
Vurdering:
1.400
Folmer Bonn�n (1885-1960). Motiv fra Sk�rg�rden. Olie på plade. Sign. Folmer Bonnen. 52 x 68 cm (60 x 75 cm).
10-09-2023 19:37:00