Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Lænestole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Colonial Planters Chair af teaktræ, 1900-tallet
Varenummer
:
6383174
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6389604
Colonial Planters Chair af teak træ, sæde og ryg af fransk flet, 1900-tallet. H. 93, B. 84, Sh ca. 28 cm.
Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker, især omkring fødder og på stel.
27-05-2023 19:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1467901
20-05-2023
15:16:28
350