Seks stole med sømbeslået læder

Varenummer: 6383161
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.500

Sæt på seks stole af egetræ, med sømbeslået brunt patineret læder. H. 90 cm B. 46 cm sh. 47 cm. Med brugsspor iform af krakeleringer, revner mm. (6)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 17:18:00

210048 27-05-2023 10:07:41 DKK 350