Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Vaser, skåle, fade
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Diverse ældre porcelæn (9)
Varenummer
:
6382145
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Diverse ældre porcelæn bestående af blandt andet: Musselmalet skrivesæt (mangler propper), løvekande H 26 cm, lille kande H 11 cm, fad og Kgl. P. thedåse, engelsk kande og figur. Fremstår med brugsspor. (9)
27-05-2023 14:45:55
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1623608
27-05-2023
09:23:54
350