Brdr. Andersen. Sofabord af eg

Varenummer: 6381308
Vurdering: DKK < 1.000

Brdr. Andersen. Sofabord af eg, H. 55 cm. L. 135 cm. B. 80 cm. Fremstillet hos Brødrene Andersen Møbelsnedkeri A/S med label herfra. Fremstår med brugsspor, ridser samt pletter.
Auktionen afsluttes:  17-06-2023 11:44:24