Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter J. Lassen for Montana samt ubekendt møbelproducent. Et montana modul, samt tre ubekendte moduler.(4)
Varenummer
:
6377952
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6387505
Peter J. Lassen samt ubekendt møbelproducent. Væghængt montana modul af grålakeret MDF, med front af låger. Samt tre ubekendte væghængte moduler, af sort højglanslakeret MDF, med front af låger. H. 70 L. 35-70 D. 39-40 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser. (4)
27-05-2023 19:51:33
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1562386
23-05-2023
10:21:41
350