Peter J. Lassen for Montana samt ubekendt møbelproducent. Et montana modul, samt tre ubekendte moduler.(4)

Varenummer: 6377952
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6387505
Peter J. Lassen samt ubekendt møbelproducent. Væghængt montana modul af grålakeret MDF, med front af låger. Samt tre ubekendte væghængte moduler, af sort højglanslakeret MDF, med front af låger. H. 70 L. 35-70 D. 39-40 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser. (4)
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:51:33

1562386 23-05-2023 10:21:41 DKK 350